ogólnie

Chirurgia ręki Warszawa – zaufaj specjalistom w klinikach Rehasport

W klinikach Rehasport pracują wybitni chirurdzy, którzy specjalizują się w dziedzinie ortopedii oraz chirurgii naczyniowej. Ręce są tą częścią ciała, która pracuje niemal na okrągło. Wszystkie czynności dnia codziennego oraz praca zawodowa opiera się właśnie na  ich użyciu. I nie ma znaczenia czy mówimy o pracy fizycznej, czy typowo biurowej.im pomoże ortopeda Warszawa z Rehasport.

Ręka jest dla człowieka jedną z najważniejszych części ciała. Wszelkie kontuzje takie jak złamania czy zwichnięcia kończyn górnych, potrafią pozbawić nas pełnej sprawności nawet na kilka miesięcy. Wtedy zdajemy sobie sprawę, że ich rola dla jakości ludzkiego życia jest nieoceniona. Chirurgia ręki Warszawa w klinikach Rehasport to zespół wybitnych lekarzy, którzy łączą specjalizację chirurgiczną z ortopedią oraz chirurgią naczyniową. Ręce mają wyjątkowo skomplikowaną budowę, dlatego do ich operacji niezbędna jest także wiedza z zakresu medycyny plastycznej. Specjaliści z Rehasport mają wieloletnie doświadczenie oraz ogromną wiedzę, dzięki której od lat pomagają naszym pacjentom uporać się z takimi schorzeniami jak: palce trzaskające, łokieć tenisisty, zespół de Quervaina, zespół Guyona czy zespół cieśni nadgarstka.

Rehasport – powierz swoje zdrowie w najlepsze ręce

W przypadku chirurgii ręki niezbędne jest postawienie odpowiedniej diagnozy tak, aby decyzja o operacji bazowała na solidnych wskazaniach. Szpital ortopedyczny Warszawa, w którym przyjmujemy naszych pacjentów, wyposażony jest w nowoczesny sprzęt medyczny oraz wygodne sale po zabiegowe. Chcemy, aby nasi pacjenci czuli się u nas komfortowo i bezpiecznie. Wiemy, że otoczenie jest bardzo ważną kwestią, szczególnie w przypadku kiedy stres i zmęczenie mogą negatywnie wpływać na samopoczucie pacjenta. Kadra lekarzy oraz pielęgniarek w Rehasport to ludzie, którzy z pełnym zaangażowaniem oddają się swojej pracy. Największą satysfakcją jest dla nas moment, w którym nasi pacjenci odzyskują dawną sprawność ruchową, a na ich twarzach widzimy ulgę i szczery uśmiech.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *