trening

Trening funkcjonalny Warszawa – zadbaj o swoje ciało wzmacniając mięśnie

Aktywność fizyczna ma zbawienny wpływ na utrzymanie organizmu w dobrej kondycji zdrowotnej. Brak ruchu to główna przyczyna większości schorzeń, z jakimi zmaga się współczesny człowiek. Otyłość, osteoporoza, rwa kulszowa, wady postawy, zwyrodnienie stawu biodrowego, wszystkie te choroby mogą być skutkiem tego, że zapominamy, jak ważny dla ludzkiego ciała jest ruch.

Obecne trendy w aktywności fizycznej bazują jedynie na celu, jakim jest uzyskanie wymarzonej sylwetki. Wtedy właśnie zapominamy o tym, że wykonywany trening ma przede wszystkim zapewnić nam utrzymanie organizmu w jak najlepszej kondycji. Wiele osób bazuje jedynie na pracy z wybraną partią mięśniową, a przecież ludzkie ciało to nie tylko biceps i triceps. Rehasport Clinics zajmuje się kompleksową opieką nad sprawnością ruchową swoich pacjentów. Nie skupiamy się jedynie na leczeniu obecnych dolegliwości, ale także wprowadzamy działania, które mają być profilaktyką chorób narządu ruchu. Trening funkcjonalny Warszawa w Rehasport to znakomite rozwiązanie dla wszystkich, którzy chcą pracować nad własną kondycją fizyczną, troszcząc się przede wszystkim o swoje zdrowie.

Rehasport – opieka trenerska, dzięki której  zobaczysz rezultaty

Nasi trenerzy, to specjaliści posiadający duże doświadczenie w pracy z ludzkim ciałem. Na co dzień pomagają sportowcom wznosić się na wyżyny spotu, dbając o siłę i sprawność ich mięśni. Warto im zaufać a wtedy  efekty regularnego i rzetelnie prowadzonego treningu dadzą niesamowitą satysfakcję.

Trening funkcjonalny Poznań – na czym polega?

Trening funkcjonalny bazuje na naśladowaniu czynności dnia codziennego. Powtarzamy je z dużą częstotliwością, zachowując szybkie tempo. Używamy do tego  takich narzędzi jak np.:  stepy, płotki, gumy czy piłki lekarskie. Wchodzenie po schodach, sięganie po talerz z górnej szafki, odkurzanie, wszystkie te czynności, choć wydają się banalne, to wielu osobom mogą sprawiać lekką trudność. Kiedy zauważysz, że pokonanie kilku schodków kończy się niemałą zadyszką, pomyśl o treningu funkcjonalnym w Rehasport. Smukła sylwetka i zdrowe ciało to nasz i Twój cel. Z nami na pewno uda się go osiągnąć.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *