dziecko

Ortopeda dziecięcy Gdańsk – obserwuj jaką postawę ciała ma Twoje dziecko

Zadaniem każdego rodzica jest dbanie o prawidłowy rozwój swojego dziecka. W tej kwestii bardzo dużą uwagę przykłada się do sfery intelektualnej. Dodatkowe zajęcia językowe czy kółka matematyczne to inwestycja, która ma zaowocować lepszymi wynikami w nauce. Wszystko to wynika z naturalnej troski o dobro własnych dzieci.

Często jednak zapomina się przy tym o bardzo ważnej kwestii, jaka jest sprawność fizyczna oraz prawidłowa postawa ciała. Obecny tryb życia dzieci to godziny spędzane przed ekranem komputera, najczęściej w pozycji siedzącej. Brak ruchy spowodowany coraz większą niechęcią  do podejmowania aktywności fizycznej powoduje, że problem znacznie się nasila. W sytuacji kiedy zauważymy pierwsze nieprawidłowości w postawie swojego dziecka, wizyta w poradni ortopedycznej powinna być kwestią priorytetową.

Ortopeda dziecięcy Gdańsk- umów swoje dziecko na wizytę w Rehasport już dziś

Kiedy zauważymy, że dziecko zaczyna się garbić lub nie widzimy charakterystycznego łuku na środku jego stopy, w tym przypadku konieczna może okazać się pomoc, jaką oferuje ortopeda dziecięcy Gdańsk w klinice Rehasport. Lekarz oceni stan nieprawidłowości oraz zaleci dalszy plan działania. W Rehasport lekarz ortopeda Warszawa ma stały kontakt z fizjoterapeutą. To bardzo ważne, aby podczas rehabilitacji istniała stała relacja lekarz- terapeuta. Pomoże  to pacjentowi skutecznie uporać się z zaistniałym problemem w możliwie najkrótszym czasie. W przypadku leczenia wszelkich dysfunkcji aparatu ruchu najważniejsza jest systematyczność oraz cierpliwość.

Kontuzje i urazy – ortopeda dziecięcy Warszawa w Rehasport to najlepszy wybór

Organizm małego dziecka zazwyczaj bardzo dobrze radzi sobie z wszelkimi kontuzjami i urazami. Ortopeda dziecięcy Warszawa w klinikach Rehasport to osoba posiadająca duże doświadczenie w pracy z dziećmi. Młodzi pacjenci wymagają od lekarza odpowiedniego podejścia, tak aby uspokoić dziecko i zapewnić mu poczucie bezpieczeństwa. W Rehasport wiemy, jak ważną kwestią jest sprawność ruchowa najmłodszych, dlatego zrobimy wszystko, aby Twoje dziecko zostało otoczone najlepszą opieką.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *